Peatöövõtt

Peatöövõtt

Osutame ehituslikku peatöövõttu ja projektijuhtimist üle Eesti. Meie ehitusliku projektijuhtimise kompetentsi kuulub nii eramu-, paarismaja, kaubandus-, logistika-, kui ka tootmishoonete-alased uusehitised, juurdeehitised ja rekonstruktsioonid.

Oleme südametunnistusega peatöövõtja. Meie eesmärk ei ole kanda pelgalt töövõtja rolli, vaid olla objekti n.ö silmad ja kõrvad. Väärtustame kliendi soove ning nõustame klienti mistahes ehitus- või kulualases aspektis kogu projektitsükli vältel.

Projektijuhtimises on oluline mõista, et mitte üksnes hind ei määra teie toodangule ja turunõudlusele vastavat hoonet. Parimad lahendused valmivad koostöö, asjakohaste teadmiste, leidlikkuse, disaini ja meeskonna kvalifikatsiooni najal. Meie pühendumus ja soov areneda arvestatavaks tegijaks on meie senise edukuse võti.

Vajate terviklahendust?

Meie tööd viivad läbi oma ala professionaalid, kelle oskused ulatuvad ehitusest arhitektuuri, projekteerimise, elektri- ja torutöödeni. Teostame töid peatöövõtu korras ja leiame Teie projekti eritööde teostamiseks usaldusväärsed koostööpartnerid. Meie soov on luua kestvaid lahendusi, et usaldaksite ka tulevased ehitustöid meie hoolde ning soovitaksite meie kompetentsi ka teistele.